Apple Store'da artık çalışanlara izin yok

Apple Store Almanya mağazalarında Eylül ayındaki izin taleplerinin reddedildiğine dair bir bilgi elde ettik. Bu durumda Apple, yeni iPhone 6'nın satışına Eylül'de başlayabilir.
16 Mayıs 2014 18:20
Apple Storeda artık çalışanlara izin yok
Apple'ın iPhone 6 lansmanına dair net bir tarih henüz söz konusu değil, bununla birlikte Almanya'dan gelen bir haber şirketin iPhone 6 modelini hangi dönemde satışa sunacağına dair bir ipucu veriyor. Apple Store Almanya mağazalarından bazılarında Eylül ayında çalışanların izin taleplerinin geri çevrildiği ve izinlerin daha önceki tarihlere verildiği ortaya çıktı.
 
Bu durumda Apple'ın Eylül ayından önce lansman gerçekleştirmesi de olasılıklar arasında dahil oluyor. Şirketin 2014 yılında Samsung Galaxy S5 ve HTC One M8 gibi modelleri daha üzerinden bir yıl geçmeden yenilemesinin bu noktada etkili olabileceği düşünülebilir.
 
Neler bekleniyor?
 
Apple, 2014 yılında yeni akıllı telefon modeli iPhone 6'nın yanı sıra yeni 12 inç ekranlı MacBook Air'i pazara sunacağı, bu bilgisayarın retina ekranlı olacağı yönündeki beklenti yüksek. Şirketin yeni iPad modellerinin yanı sıra akıllı saat segmentine iWatch adlı ürünle adım atması ve yeni multimedya aracı Apple TV'yi tanıtmasına yönelik beklentiler de mevcut.
 
Apple TV olasılığı düşük
 
Bu beklentiler arasında Apple TV'nin gelme olasılığı oldukça düşük; bunun Apple hisse senetlerine negatif yansımaları olabilir. Ek olarak iWatch beklentisi de fazla yüksek değil. Gerek Apple TV gerekse iWatch'ın 2014'te ortaya çıkması kesinlik arz etmiyor, ancak yeni bir iPhone ve iPad kesin. MacBook Air ise gelmesi kuvvetle muhtemel bir diğer Apple ürünü. 
tabletpc.com.tr
253491
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama