Apple Store'da artık çalışanlara izin yok

Apple Store Almanya mağazalarında Eylül ayındaki izin taleplerinin reddedildiğine dair bir bilgi elde ettik. Bu durumda Apple, yeni iPhone 6'nın satışına Eylül'de başlayabilir.
16 Mayıs 2014 18:20
Apple Storeda artık çalışanlara izin yok
Apple'ın iPhone 6 lansmanına dair net bir tarih henüz söz konusu değil, bununla birlikte Almanya'dan gelen bir haber şirketin iPhone 6 modelini hangi dönemde satışa sunacağına dair bir ipucu veriyor. Apple Store Almanya mağazalarından bazılarında Eylül ayında çalışanların izin taleplerinin geri çevrildiği ve izinlerin daha önceki tarihlere verildiği ortaya çıktı.
 
Bu durumda Apple'ın Eylül ayından önce lansman gerçekleştirmesi de olasılıklar arasında dahil oluyor. Şirketin 2014 yılında Samsung Galaxy S5 ve HTC One M8 gibi modelleri daha üzerinden bir yıl geçmeden yenilemesinin bu noktada etkili olabileceği düşünülebilir.
 
Neler bekleniyor?
 
Apple, 2014 yılında yeni akıllı telefon modeli iPhone 6'nın yanı sıra yeni 12 inç ekranlı MacBook Air'i pazara sunacağı, bu bilgisayarın retina ekranlı olacağı yönündeki beklenti yüksek. Şirketin yeni iPad modellerinin yanı sıra akıllı saat segmentine iWatch adlı ürünle adım atması ve yeni multimedya aracı Apple TV'yi tanıtmasına yönelik beklentiler de mevcut.
 
Apple TV olasılığı düşük
 
Bu beklentiler arasında Apple TV'nin gelme olasılığı oldukça düşük; bunun Apple hisse senetlerine negatif yansımaları olabilir. Ek olarak iWatch beklentisi de fazla yüksek değil. Gerek Apple TV gerekse iWatch'ın 2014'te ortaya çıkması kesinlik arz etmiyor, ancak yeni bir iPhone ve iPad kesin. MacBook Air ise gelmesi kuvvetle muhtemel bir diğer Apple ürünü. 
tabletpc.com.tr
884838
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Razerın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

  Razer'ın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

  Razer, yeni kablosuz oyuncu faresi Lancehead'i tanıttı. Peki Razer'in yeni kablosuz faresi Lancehead'in özellikleri neler, buyurun birlikte bakalım.
 • Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Xiaomi'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Mi VR Play 2 piyasaya çıkıyor. Oldukça uygun fiyatlı olma özelliği dikkatleri üzerine çeken Mi VR Play 2'in özelliklerine ve fiyatına birlikte bakalım.
 • Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+ı Tanıttı!

  Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+'ı Tanıttı!

  Xiaomi, CES 2017'de duyurduğu yeni VR aksiyon kamerası YI 4K+'ı tanıttı. 4K ile 60 FPS anı yakalayabilen VR sınıfı kamera, oldukça iddialı görünüyor...
 • Samsungun Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung'un Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung, Galaxy S8'ın yanında tanıtımını yaptığı aksesuarlardan biri de DeX'ti. Aksesuarlar arasında en çok merak edilenlerden biri de DeX'ti. Galaxy S8'i mini bir bilgisayara dönüştüren DeX'e yakından bakalım.
 • İşte Samsung Gear 360(2017)!

  İşte Samsung Gear 360(2017)!

  Samsung, Galaxy S8'in yanında yeni aksesuarlarını da tanıttı. Onlardan bir de Gear 360 kamerasının 2017 model versiyonu. İşte Gear 360 ile ilgili tüm detaylar...
 • Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom kablosuz hoparlör tanıtıldı. Logitech'in suya dayanıklı yeni kablosuz hoparlörü, 360 derece ses verebilme özelliğine sahip. İşte Wonderboom'um fiyatı ve özellikleri...
 • Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus Republic of Gamers, Strix GD30 masaüstü oyuncu bilgisayarını duyurdu. İşte Strix GD30'un tüm detayları...
 • Samsungdan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan müthiş cep saati konsepti! İşte o görüntüler...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama