Apple Pencil Şarj Süresi Belli Oldu

Apple, iPad Pro ile beraber tanıttığı Apple Pencil'in şarj süresi herkesi şaşırttı. İşte Apple Pencil şarj süresi ve diğer detayları...
14 Eylül 2015 17:05
Apple Pencil Şarj Süresi Belli Oldu
Standart bir stylus kalemden çok daha farklı olan Apple Pencil, son derece başarılı bir basınç hassasiyetine sahip. İstediğiniz kalınlıkta çizmek için bastırmanız gereken Apple Pencil ile ayrıca gölge vermek içince kalemi yan yatırmanız yeterli.
 
Apple Pencil'in diğer bir dikkat çeken özelliği ise bir bataryaya sahip olması. Sahip olduğu Lightning konektörü ile iPad Pro ile şarj edebileceğiniz Apple Pencil tam şarj ile 12 saat pil ömrü sunuyor. Üstelik acil kullanımlar için Apple Pencil, sadece 15 saniyelik bir şarj ile yarım saat kullanım süre sunuyor.
 
 
iPad Pro ile kullanabileceğiniz Apple Pencil, yurt dışında 99 dolar fiyat etiketine sahipken ülkemiz fiyatı ise henüz açıklanmadı. Türkiye'deki satış tarihi içinse Kasım ayı işaret ediliyor.
shiftdelete
754514
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama