Apple Pencil Fiyatıyla Cep Yakıyor!

Apple'ın WWDC 2017 etkiliğinde tanıttığı Apple Pencel fiyatıyla cep yakıyor. Apple Pencel için üretilen kılıfların fiyatları da Apple Pencel'den geri kalır yanı yok.
07 Haziran 2017 02:35
Apple Pencil Fiyatıyla Cep Yakıyor!
iPad Pro modelleri ile birlikte kullanılabilen Apple Pencil oldukça kullanışlı bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Yeni 10.5 inç ve yenilenen 12.9 inç iPad Pro modellerinin bu vazgeçilmez yardımcısı hali hazırda oldukça yüksek bir fiyata sahipken, şimdi kılıfıyla da ayrı bir tartışma konusu oldu.
 
Apple Pencil için pahalı kılıf
 
iPad Pro’nun güç alanını genişlettiği ve yeni yaratıcılık olanaklarının kapısını araladığı ifade edilen Apple Pencil, normal bir kalemle yapabildiklerinizi tabletiniz üzerinden sunabiliyor. Piksel mükemmelliğinde hassaslığa sahip ürünün oldukça başarılı olduğu bir gerçek.
 
 
Öte yandan 449 TL fiyata sahip olan Apple Pencil için sunulan ve kılıfların, stylus fiyatının dörtte birinden daha pahalı olmasıyla dikkat çekti. Dayanıklı deriden üretilen ve aksesuarınızı korumak için tasarlanan Apple Pencil kılıfları, diğer Apple aksesuarlarıyla uyumlu renk seçeneklerine sahip. Klasik Kahve, Vizon Grisi, Gece Mavisi ve Siyah renk seçeneklerine sahip olan kılıfların fiyatı 129 TL. Bu fiyatın biraz orantısız olduğunu söylesek sanırız yanlış olmayacaktır. Yurtdışında ise Apple Pencil'ın 99 dolar ve kılıfının 29 dolar olduğunu not olarak düşelim.
 
 
Apple Pencil kılıfının dışında, 10.5 inç iPad Pro için üretilen deri zarf kılıflar da dikkat çekiyor. Yumuşak mikrofiber astarla tabletinizi koruyan bu kılıfta Apple Pencil için özel bir yer de sunulmuş. Deri zarf kılıflar ise yine aynı renk seçenekleriyle 599 TL fiyat etiketine sahip.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , apple pencil , fiyat , iPad , WWDC 2017
752069
Bu haberler ilginizi çekebilir