Apple Müzik Yenileniyor!

Apple, WWDC 2017 etkinliğinde Apple Müzik ile ilgili yeniliklerini de açıkladı. İşte iOS 11 ile birlikte gelecek olan yenilikler.
06 Haziran 2017 02:36
Apple Müzik Yenileniyor!
WWDC 2017 etkiliği son hız devam ediyor. Apple'ın birçok yeni özelliğini duyurduğu ve iOS 11'in öne çıktığı etkinlik ile birlikte Apple Müzik'e eklenecek önemli bir özellik ortaya çıktı.
 
Apple Müzik büyümeye devam ediyor!
 
Her geçen gün büyümeye devam eden Apple Müzik'in 27 Milyon kullanıcısını açıklayan Apple yetkilileri, kullanıcılara sunacağı yeni özelliğini de gözler önüne serdi.
 
 
Yeni iOS 11 ile birlikte, kullanıcılar müzik listelerini arkadaşları ile rahatlıkla paylaşabilecekler. Arkadaşlarınız için özel bir sekme oluşturacak olan Apple, ne dinlediğinizi ve ne tür müzikleri beğendiğinizi de arkadaşlarınız ile paylaşacak.
 
Böylece arkadaşlarınız ile daha sosyal etkileşime girerek, müzik önerileri yapabileceksiniz. HomeKit desteğini de kullanıcılara sunacak olan Apple, arkadaşlarınızın müzik listesini dinlerken, listeden istediğiniz parçayı çıkartmanıza da olanak sağlayacak.
 
MusicKit tanıtıldı!
 
Ayrıca Apple, yeni MusicKit'i de duyurdu. MusicKit sayesinde geliştirici kullanıcıları, Apple Müzik'i kendi uygulamalarını rahatlıkla entegre etmelerine izin verecek. 
 
Apple Müzik'te önemli değişikliklere imza atan yetkililer uygulamayı daha kullanışlı hale getirerek, 2015'teki şaşalı tanıtımın ardındaki dengeyi yeniden yakalamış oldu. Bakalım yenilenen Apple Müzik ne kadar başarılı olacak.
 
shiftdelete
124723
Bu haberler ilginizi çekebilir