Apple Music Resmen Tanıtıldı

Ve Apple Music tanıtıldı. Apple'ın merakla beklenen WWDC 15 etkinliği kapsamında tanıtacağı yeni Apple Music hakkındaki ilk bilgiler, görseller ve yenilikler bu haberde...
08 Haziran 2015 14:50
Apple Music Resmen Tanıtıldı
Ve Apple Music tanıtıldı! İşte tüm detaylar...
 
Tüm sanatçılar için bir sosyal ağ diyebileceğimiz Apple Music'de sanatçılar kliplerini, şarkılarını, şarkı sözlerini, şarkı yapım aşamalarını ve düşüncelerini yayınlayabilecekler.
 
Ünlü DJ'ler artık yeni radyo istasyonunda olacak: Beats 1. 7/24 dünyanın farklı yerlerinden yayın yapacaklar.
 
 
Apple Music, Muzik uygulaması içinde My Music sekmesinde gelecek. For You bir başka yeni özellik - gerçek kişiler tarafından size özel öneriler içerecek. New ise yeni müzikleri keşfetmeniz için.
 
Apple Music, otomatik olarak öneri ve çalma listeleri yerine insanlarca oluşturulmuş önerileri ve müzikleri ön plana çıkartıyor. @Connect ile müzisyenlerle etkileşmenizi sağlayan yeni bir özellik daha mevcut. Bir müzisyen hakkında tüm bilgiler, şarkı sözleri gibi bilgiler de sunuluyor.
 
Farklı müzik türlerini For You sekmesi altında işaretleyip o türde müzik yapan şarkıcıları seçiyorsunuz, ardından da bunlara bağlı olarak size öneriler geliyor ve müzik listelerini sıralanıyor. 
 
 
Siri ile komutlar verilebiliyor. Örneğin; "Siri alternatif türde top 10'i çal" komutu üzerine Siri Apple Music ile otomatik olarak oynatıyor listeyi.
 
Sonbaharda Android'e, 30 haziranda ise Apple kullnıcılarına iOS 8.4 ile birlikte geliyor. Ayda 9.99 dolar ve ilk 3 ay bedava olacak.
 
183889
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Acerin Yeni 4K HDR Monitörü Predator X27Acer'in Yeni 4K HDR Monitör'ü Predator X27
  Acer, performansı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran 4K ve HDR özelliğe sahip yeni oyun monitörü Predator X27'i tanıttı.
 • LG G6nın Mini Versiyonu Ortaya Çıktı!LG G6'nın Mini Versiyonu Ortaya Çıktı!
  LG'nin, amiral gemisi G6'dan sonra şimdi de G6 Mini üreteceği ortaya çıktı. 5.4 inçlik ekrana sahip olacağı belirtilen G6 Mini, bakalım ne zaman…
 • İBB Navi Kullanıma Sunuldu!İBB Navi Kullanıma Sunuldu!
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni navigasyon uygulaması İBB Navi kullanıma sunuldu! İşte İBB Navi ile ilgili tüm ayrıntılar...
 • Google Pixel 2 Mi Geliyor!Google Pixel 2 Mi Geliyor!
  Google'ın merakla beklenen akıllı telefonu Pixel 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte yeni gelen o detaylar...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama