Apple Macbook Yenileniyor!

Apple Macbook'un, 2016 modeli için hazırlıklar devam ediyor. İşte 2016 model Apple Macbook'tan ilk detaylar!
26 Mart 2016 17:13
Apple Macbook Yenileniyor!
Apple’ın bu haftanın başında düzenlediği etkinlikte iPhone SE ve 9.7 inçlik iPad Pro’nun yanı sıra yenilenen Macbook Pro modellerini tanıtması bekleniyordu. Zira, Macbook Air ve Macbook Pro’lar işlemci ve özellikle grafik tarafında rakiplerinin gerisinde kaldılar.
 
Uzun zamandır merak edilen Apple Macbook modelini detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bakalım Apple...
Etkinlik sırasında beklenenin aksine yeni bilgisayarlar tanıtılmayınca, gözler Haziran ayında düzenlenecek olan Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı’na çevrildi.
 
Hiç beklenmeyen bir şekilde firmanın geçtiğimiz yıl tanıttığı Apple Macbook'un, yenileneceği ortaya çıktı. Core M işlemcisi ve fansız tasarımı ile taşınabilirlik konusunda üst düzey olan cihaz, maalesef işlemcisi nedeniyle tarayıcı tarafında bile sıkıntılar yaşatabiliyor.
 
 
Apple'ın Mac OS X Server uygulamasını inceleyen bir kullanıcı, “2016 model Apple Macbook” seçeneğinin yerleştirildiğini fark etmiş. Ayrıca kullanıcı yaptığı detaylı inceleme sonucunda, yeni Macbook modelinde Intel Skylake mimarisine yer verildiğini keşfetmiş.
 
 
Apple Macbook'un Core M serisi ile devam edeceğini düşündüğümüzde cihaza, Intel Core M3-6Y30, Intel Core M5-6Y54 veya Intel Core M7-6Y75 işlemcilerinden birisi eşlik edecektir.
shiftdelete
20775
Bu haberler ilginizi çekebilir