Apple, iWatch için Swatch gibi üreticilerle işbirliği yapıyor

Apple’ın son yıllarda yaptığı hamlelerle spor, teknoloji ve moda ikonu olması beklenen ilk akıllı saat çözümü iWatch için firma aralarında bazı saat üreticilerine iş birliğine gitmiş olabilir.
25 Temmuz 2014 14:31
Apple, iWatch için Swatch gibi üreticilerle işbirliği yapıyor
VentureBeat’in Apple’ın iWatch planıyla ilgili bilgi sahibi olan kaynağının aktardığı bilgilere göre Apple, teknoloji dünyasındaki bir ya da iki farklı iWatch beklentisinin askine, karşımıza çok daha fazla model ile çıkacak. Apple, bu ürün yelpazesi ile çok farklı tarzlarda ve fiyat noktalarında teknoloji severlere iWatch sahibi olma fırsatı sunarak, akıllı saati ile şu ana kadar pazarda yakalanmamış başarıya ulaşmayı hedefliyor.
 
Örneğin gençler için daha sportif, klasik saat tutkunlarına ise çok daha geleneksel çizgilerle şekillenmiş iWatch'a sahip olabilme imkanı sunacak bu hamle için Apple’ın aralarında Swatch’un da bulunduğu bazı saat üreticileriyle iş birliğine gitmiş olabileceği, iddianın dikkat çeken noktalarından biri. Kaynaklar, üreticiler hakkında net bilgi vermemekle birlikte, Swatch ve Timex’in Apple ile iş birliğine gitmiş olabileceğine dikkat çekiyor.
 
Aktarılan bilgiler iWatch için oldukça olası gözükse bile Apple’ın ürünlerinde iş birliğine pek gitmeyi sevmediği ve daha çok iç kaynaklarını kullanmayı tercih ettiği bilindiği için, doğruluğu konusuna temkinli yaklaşmakta fayda var.
 
Apple’ın merakla beklenen akıllı saat çözümü iWatch’ın eylül ayının ortasındaki iPhone etkinliğinde ve ya ekim ayındaki Mac-iPad etkinliğinde tanıtılarak, ABD’nin tatil dönemi öncesinde satışa sunulması bekleniyor.
donanimhaber
Etiketler : Akıllı Saat , Apple , iWatch
824369
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama