Apple, İtalya'da Geliştirme Merkezi Açıyor

Apple, iOS uygulamaları üzerine yoğunlaşmak için İtalya'da Geliştirme Merkezi açacağını duyurdu. Avrupa'daki Apple Geliştirme Merkezi'nin tüm detayları haberimizde...
21 Ocak 2016 13:58
Apple, İtalyada Geliştirme Merkezi Açıyor
Apple'ın, iOS'in uygulama mağazası App Store'un büyümesini geliştiricilere borçlu olduğu su götürmez bir gerçek.
 
Apple da bunun farkında olduğu için son dönemde geliştiricilere Swift ve Xcode 7 gibi hayatı kolaylaştıran destekler vermeye başladı. Şimdi ise bu destek bir adım ileriye taşınıyor.
 
İtalya'da Avrupa'nın ilk "iOS Uygulama Geliştirme Merkezi"ni kuracağını açıklayan Apple, bu sayede uygulama mağazasını genişletmeyi hedefliyor.
 
 
İtalya/Napoli'de kurulan merkezde; öğretmenler iOS cihazlar için uygulama geliştirmek isteyenleri eğitecek. Bu merkezde oluşturulan ve ön plana çıkan uygulama geliştiricilerine ek fırsatların da verileceği aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.
 
Apple'ın Avrupa yolundaki ilk ve önemli adımı olarak gösterilen bu hamle, ilerleyen yıllarda Geliştirme Merkezlerinin diğer Avrupa ülkelerinde de kurulma yolunu açıyor. 
shiftdelete
754621
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
 • Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2'in yeni detayları gelmeye başladı. Detaylar haberimizde...
 • Microsofttan Chrome OSa Rakib!

  Microsoft'tan Chrome OS'a Rakib!

  Microsoft, Google Chrome OS'a rakip Windows 10 Cloud işletim sistemi çıkarmayı planlıyor. İşte Windows 10 Cloud hakkındaki ilk bilgiler...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama