Apple İPhone X'e Benzeyen Modeller Çıkarmaya Devam Edecek!

İddialara göre Apple'ın tam ekranlı iki model çıkarmak istediği belirtiliyor.
01 Kasım 2017 14:20
Apple İPhone Xe Benzeyen Modeller Çıkarmaya Devam Edecek!
 
iPhone X, Apple için ilkleri barındıran bir telefon. Hatta iPhone serisi içinde bir devrin sonu, yeni bir devrin başlangıcı olarak gösteriliyor. Tam ekranı, Face ID yeteneğiyle daha önceki iPhone'larda olmayan özellikleri sunuyor. Son yayınlanan bir rapora göre Apple bundan sonra yoluna tam ekranla devam etmekten yana görünüyor.
 
 
Apple'ın tam ekrandan yanaymış
 
Çinli isimsiz sanayi kaynaklarına dayandırılan taze bir rapora göre Apple, 2018'de tam ekrana sahip iki model çıkaracak. Bir model yine iPhone X gibi 5.8 inç'lik ekrana, diğeri ise 6 inç'ten daha büyük bir ekrana sahip olacak. Kaynaklar, Apple'ın piyasada talep gören büyük ve tam ekrana odaklandığını belirtiyor.
 
Bu söylentiler aslında daha önce de gündeme birkaç kere gelmişti. Eski tarihli birkaç raporda Apple'ın tam ekrandan yana olduğuna dair iddialar vurgulanmıştı. Ayrıca Apple'ın Samsung'a olan bağlılığını azaltmak için LG Display ve diğer ekran üreticilerine yatırım yaptığına dair de haberler çıktı. Gelecek nesil iPhone'lar hakkında konuşmak için erken. Önümüzdeki aylarda neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 
teknokulis
Etiketler : 5.8 inç , 6 inç , Apple , Display , Face ID , iphone , iPhone X , LG
717306
Bu haberler ilginizi çekebilir