Apple, iPhone 8'de Seveceğiniz 8 Şeyi Sıraladı!

Apple, video yayınlamaya devam ediyor. Şimdi de iPhone 8'de seveceğiniz 8 şeyi anlatan video yayınladı.
23 Eylül 2017 22:46
Apple, iPhone 8de Seveceğiniz 8 Şeyi Sıraladı!
Günümüzün en popüler üreticilerinden olan Apple 22 Eylül itibariyle Amerika’da resmi olarak iPhone 8 modellerini satışa sundu. Bununla beraber yeni bir reklam videosu yayınlayan Apple, iPhone 8’de seveceğiniz 8 şeyi sıraladı.
 
8 maddede iPhone 8!
 
12 Eylül günü resmi tanıtımı gerçekleştirilen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus aynı gün tanıtılan iPhone X nedeniyle her ne kadar gölgede kalmış olsa da her iki modelde oldukça başarılı. Belki de sırf bu yüzden ilk etapta iPhone X’u piyasaya sunmayan Apple, iPhone 8 modellerinin sahip olduğu en iyi özellikleri içeren bir reklam videosu hazırladı.
 
Bu videoda ilk olarak iPhone 8 ailesinin akıllı telefonlardaki en dayanıklı ekran olduğunu söyleyen Apple, portre moduna dikkat çekiyor ve Portre Işıklandırma özelliğinden bahsediliyor.
 
 
Üçüncü özellik olarak uzun esasında uzun bir süredir akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız kablosuz şarj özelliğinden bahsedilirken onu akıllı telefonlardaki en akıllı ve en güçlü işlemci diye adlandırdıkları Apple A11 Bionic işlemcisi takip ediyor.
 
DxOMark skoruna göre de dünyanın en iyi mobil kamerasına sahip olan iPhone 8 ailesi, elbette reklam filminde de kamera yer alıyor. Suya dayanıklılık, HD Retina ekran ve Arıtılmış Gerçeklik desteği reklam bahsedilen diğer özelliklerden olarak dikkat çekiyor.
 
Her ne kadar gerçekten çok iyi olan yanları olsa da Apple’ın söz konusu reklamda iPhone 8 modellerini birazcık abarttığı da bir gerçek.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , iPgone 8 Plus , ıphone 8
48230
Bu haberler ilginizi çekebilir