Apple, iOS 11 Beta 7 Güncellemesini Yayınladı!

Apple, geliştiriciler için sunduğu iOS 11'in 7. Beta güncellemesini yayınladı. İşte 76 MB boyutundaki Beta 7 güncellemesinin ayrıntıları...
22 Ağustos 2017 01:01
Apple, iOS 11 Beta 7 Güncellemesini Yayınladı!
Apple tarafından WWDC 2017 etkinliğinde duyurusu gerçekleştirilen ve sahip olduğu onlarca farklı yenilik ile iPhone ve iPad kullanıcılarını heyecanlandıran iOS 11 için test süreci devam ediyor.
 
Bu kez iki haftalık güncelleme periyodunun dışına çıkan Apple, 14 Ağustos tarihinde yayınladığı altıncı beta sürümünün ardından, bugün karşımıza iOS 11 Beta 7 ile çıktı.
 
Gelin, Eylül ayında yeni iPhone modeli ile eş zamanlı olarak yayınlanacak olan iOS 11'in, yedinci beta sürümü ile birlikte sunulan değişikliklere hep birlikte göz atalım.
 
iOS 11 için test süreci yedinci beta ile devam ediyor!
 
76 MB boyutu ile önceki sürümlere göre oldukça küçük bir güncelleme olarak karşımıza çıkan iOS 11 Beta 7, daha önce yayınlanan sürümlerde olduğu gibi hata düzeltmeleri ve iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor.
 
 
 
 
Apple güncelleme notlarında herhangi bir detaya yer vermediği için, meydana gelen değişikliklerin tespit edilmesi biraz zaman alabiliyor.
 
İlk göze çarpan değişiklik ise, müzik widget'ına yerleştirilen ve herhangi bir parça oynatılmadığında görülen uygulama simgesi oldu.
 
 
 
 
Sadece 64 bit desteğine sahip olan işlemcilerin yer aldığı cihazlar desteklendiği için iOS 11'den iPhone 5, iPhone 5c, iPad 3 ve iPad 4 sahiplerinin yararlanmayacağını tekrar hatırlatmak isteriz.
 
Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 7 güncellemesini yükleyebilmeniz için, cihazınızın UDID kaydının bulunması veya geliştirici profilini yüklemeniz gerekiyor.
 
shiftdelete
167848
Bu haberler ilginizi çekebilir