Apple Geliştirici Programlarına Zam Yaptı

Apple'ın yeni yıl zamlarından Almanya ve İngiltere'de bulunan geliştiriciler de etkilenecek. Apple, Almanya ve İngiltere'de geliştirici programı ücretlerine zam yaptı. İşte fiyatlardaki son durum...
03 Ocak 2015 19:14
Apple Geliştirici Programlarına Zam Yaptı
iOS ve MAC geliştirici programına dahil olmak isteyen geliştiricilerin yıllık olarak ödedikleri ücretlere zam geldi. Fiyatlar İngiltere için 80 sterlin seviyesinden 99 sterline (Günümüz kuru ile yaklaşık 356 Türk Lirası), Almanya için ise 80 euro seviyesinden 99 euro(Günümüz kuru ile yaklaşık 278 Türk Lirası)'ya yükseltildi. Fiyat artışının diğer Avrupa ülkelerine nasıl yansıyacağı henüz bilinmiyor, Amerika'da ise geliştirici ücreti hala 99 dolar olarak gözüküyor.
 
Geliştiricilerin bu platformlarda uygulamalarını dağıtmak için ücretleri ödeyerek kayıt olmaları gerekiyor. Programa kayıt olan geliştiriciler, güncellemelere daha erken erişme imkanına sahip olarak uygulamalarını önceden güncellemelere uygun hale getirme şansı buluyor. 
donanimhaber
Etiketler : Apple , iOS , MAC , Yazılım
917795
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei' nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei, MWC 2017'de akıllı telefonların yanı sıra yeni işletim sistemi EMUI 5.1'i de tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Huawei EMUI 5.1 hakkında daha fazlası...
 • WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
 • iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama