Apple dünya genelinde takasa başlıyor

Apple, ABD ve İngiltere'den sonra Hindistan'da hızlı bir şekilde uygulamaya koyduğu iPhone Takas Programı, dünya geneline yayılıyor.
23 Kasım 2013 19:56
Apple dünya genelinde takasa başlıyor

iPhone Takas Programı sayesinde kullanıcılara eski iPhone'larını geri alarak yeni model iPhone'ların satın alımında fiyat indirimi yapıyor. Bu sayede Apple, hem yeni iPhone'ların satış sayılarını yükseltiyor, hem eski iPhone'ları geri dönüştürüyor; en önemlisi ise iOS ekosistemini canlı tutabiliyor.

Apple'ın ABD'deki Kariyer sayfasında yer alan yeni "yönetici" ilanı, bu takas programının artık dünya geneline yayılacağını gösteriyor. Apple, "mega trend" olarak değerlendirdiği iPhone Takas Programı için aradığı yöneticinin, dünya genelinde, özellikle de APAC (Asya Pasifik) ve ALAC (Latin Amerika ve Karayipler) bölgelerinde, takas programının geliştirilmesi ve implementasyonundan sorumlu olacağını belirtiyor. Pozisyonla ilgili bilgiler arasına programın "Apple Online Store, Eğitim, Mağaza ve Aracı Kanalları"'nın kapsadığı bilgisi de not düşülmüş.

Özellikle gelişmekte olan pazarlarda Apple'ın daha yüksek satış sayılarına ulaşmasında önemli bir rol oynaması beklenen iPhone Takas Programı'nın ülkemizde faaliyete geçip geçmeyeceği konusu şimdilik belirsizliğini koruyor.

Etiketler : Apple , iOS , iphone
305801
Big Boss
16 Mart 2018, Cuma 23:25
iyide bunların bize ne faydası var bunlarımı ekran kagıdı yapcaz
Bu haberler ilginizi çekebilir