Apple Bilgisayar Pazarında Sıçrama Yaptı!

Daralmaya devam eden bilgisayar pazarında Apple beklenmedik bir yükseliş sergiliyor. Apple artık Dünya’nın en büyük beşinci bilgisayar üreticisi.
09 Ekim 2014 18:47
Apple Bilgisayar Pazarında Sıçrama Yaptı!
Apple şüphesiz ki Dünya’nın en ünlü bilgisayar üreticilerinden biri. Bilgisayar dünyasının gidişatını değiştiren ürünlere ve yazılımlara imza atan firma, her ne kadar bu kadar iddialı görünüyor olsa da üretim miktarı konusunda hiçbir zaman zirveye oynamadı. Geçmişten günümüze Mac bilgisayarlar sayıca az, fiyat olarak pahalı ve genellikle arzulanan bilgisayarlar olmuşlardır.
 
IDC’nin yaptığı son araştırmalar, Apple’ın artık üretim miktarı konusunda da iddialı konuma geldiğini gösteriyor. Bilgisayar pazarında hızlı bir yükseliş trendi yakalayarak %6,3 pazar payını ele geçiren Apple, artık bilgisayar üretiminde Dünya’nın en büyük beşinci firması oldu.
 
technolabs
25376
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi ne olacak?
 • iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone'unuzda yedekleme işlemi yapmadınız ve telefondaki rehberiniz silindi! Peki iPhone rehberi silinirse ne Yapılır?
 • Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone görüntülerinin piyasaya sızmasını istemiyor. Peki ama görüntülerin ortaya çıkmasına nasıl engel olacak?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama