Apple Alay Konusu Oldu

Apple fabrikalarını gezen Tim Cook'un çektirdiği fotoğraftaki Windows görüntüsü, dalga konusu oldu!
09 Haziran 2014 16:52
Apple Alay Konusu Oldu
Her dev firmada olduğu gibi, Apple cephesinde de başta bulunan isim, pek tabi firmanın birçok noktasında kendisini gösteriyor; kelimenin tam manası ile çalışanlarının arasına karışıyor.
 
Tim Cook da geçtiğimiz gün Apple markasının göz bebeği konumundaki Mac'lerin üretim merkezinde ufak bir gezintiye çıktı.
 
ABD ÜRETİLİYOR MESAJI VERDİ
 
Gezinin bir amacı da, tabii ki özellikle sosyal medya üzerinden Apple'ın Amerika'da üretildiğini ve en ince teknolojik detayların kullanıldığını gözler önüne sermekti.
 
ALAY KONUSU OLDU
 
Bir anlamda gövde gösterisi denilebilenecek gezinin sonuçlarıysa bir hayli ilginç oldu. Her ne kadar yayınlanan fotoğraflar gerçekten göz alıcı olsa da aralarından bir tanesi hem Tim Cook'u, hem de Apple'ı hiç ummadıkları bir şekilde alay konusu yaptı.
 
SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU
 
Cook'un bir çalışanın yanında çektirdiği fotoğrafın arka planında bulunan monitöre biraz yakından bakıldığı zaman , Apple Mac Pro üretiminde kullanılan Mac bilgisayarın, Windows işletim sistemine sahip olduğu net bir şekilde görülüyor. Paylaşılan fotoğraf ve fotoğrafın paylaşım amacı, durumu bir hayli komik hale getirmek için yeterli oldu ve fotoğraf bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.
haberler.com
Etiketler : Apple , MAC , Mac Pro , Tim Cook
521447
Bu haberler ilginizi çekebilir