Apple, AirPods'un Reklam Flimlerini Yayınladı!

Apple, iPhone 7 ile birlikte tanıttığı kablosuz kulaklığı AirPods için yeni reklam filmleri yayınladı. İşte Apple'ın AirPods reklamları!
15 Ocak 2017 22:12
Apple, AirPodsun Reklam Flimlerini Yayınladı!
Apple'ın Eylül ayında düzenlediği etkinlikte duyurusunu gerçekleştirdiği AirPods kablosuz kulaklıkları, ilk çıktığı günden bu yana tasarımı ile alay konusu haline gelen bir ürün oldu.
 
Yaklaşık iki aylık bir gecikmenin ardından satışa sunulan AirPods kulaklıkların beklenenin aksine, satışa sunulmasının üzerinden henüz 1 ay geçmesine rağmen, oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştığı ortaya çıktı.
 
Slice Intelligent adlı araştırma şirketinin yayınladığı verilere göre AirPods kulaklıklar, kablosuz kulaklık pazarındaki çevrimiçi gelirlerin yüzde 26’lık kısmını oluşturdu.
 
Apple, AirPods için 4 yeni reklam filmi yayınladı!
 
Apple'da kısa bir süre içerisinde kablosuz kulaklık pazarını alt üst eden AirPods için ilk reklam filmlerini yayınladı. 
 
 
Apple'ın resmi YouTube kanalında yayınlanan 4 farklı AirPods reklamı, kulaklığın kendisi gibi müzik ruhuna uygun bir şekilde hazırlanmış. 
 
Pairing başlıklı reklam filminde AirPods ile iPhone'un kolayca eşleşebilmesini anlatan Apple, Siri başlıklı reklamda ise kulaklık ile sesli komutlar verilebildiğini vurguluyor.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , Apple AirPods , iPhone 7 , YouTube
689574
Bu haberler ilginizi çekebilir