Anlık İstanbul Köprü Trafiği Bilgisi: Hangi Köprü?

Valensas, yeni uygulaması Hangi Köprü’yü iOS platformu için indirmeye sundu. Anlık olarak İstanbul köprü trafiği bilgisi için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İşte detaylar...
27 Kasım 2014 14:31
Anlık İstanbul Köprü Trafiği Bilgisi: Hangi Köprü?
 İlk kez iOS 8 işletim sisteminde duyurulan Eklenti (Extensions) özelliğiyle birlikte gelen uygulama piyasadaki uygulamalarının aksine kullanıcıların anlık trafik yoğunluk bilgilerine telefon kilidini veya uygulamayı açmadan, tek parmak hareketiyle ulaşabilmesine olanak sağlıyor.
 
 
 
 
Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin anlık trafik yoğunluk bilgisini kullanıcılara sunan uygulama, App Extensiosn kullanan Türkiye’deki ilk iOS uygulamalarından biri olma özelliğini taşıyor. Köprü giriş ve çıkış noktaları hakkında görsel ve süre bazında yoğunluk bilgisi; köprü bakım ve onarım çalışmaları hakkındaki bilgiler uygulamanın sunduğu diğer özellikler arasında. Köprü kuyruklarında geçirilen süreyi azaltmayı hedefleyen uygulama, iOS 8 ve üzeri işletim sistemli cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamanın iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için de optimize edildiğini unutmadan söyleyelim.
 
log
830838
Bu haberler ilginizi çekebilir