Angry Birds Epic geliyor

Çağımızın ikonu haline gelen kızgın kuşlar, diğerlerinden çok farklı bir oyunla geri dönüyor. İşte karşınızda: Angry Birds Epic
14 Mart 2014 18:13
Angry Birds Epic geliyor
Eğer hali hazırda var olan Angry Birds oyunlarından sıkıldıysanız ve daha çok gürbüz kuş peşindeyseniz, oyunun geliştiricisi Rovio'dan süper bir haber var.
 
Her yeni oyunuyla kendisini o ya da bu şekilde geliştirmeyi başaran Angry Birds serisi, yeni oyunuyla daha önce olmadığı kadar değişecek ve tamamen sıra tabanlı RPG olarak karşımıza çıkacak.
 
Yayınlanan oyun videolarına baktığımız zaman, ana karakterlerin yine kuşlarımız olduğunu görüyoruz ve her zaman olduğu gibi farklı rollere sahipler ama bir farkla; artık onların farklı "sınıfları" var... Misal, kırmızı kuşumuz şövalye sınıfını canlandırıyorken, sarı kuşumuz ekibin büyücüsü oluvermiş. Bu sefer de tamamen fantastik orta çağ temasına bürünmüş olan "Piggy Island" isimli bir bölgede geçecek olan oyunda, yine domuzları ortadan kaldırmaya çalışacağız.
 
 
RPG oyunlarında sıklıkla görülen craft yani üretim sisteminin de yeni Angry Birds oyununa entegre edileceği dolaşan dedikodular arasında. AngryBirdsNest isimli site üzerinden gelen açıklamaya göre, yeni oyunda tahta kılıç, kızartma tavası ve benzeri birçok ilginç eşyayı bizzat üretebileceğimiz gibi, tüm karakterler ve iksirler de upgrade edilebilir olacak.
 
Angry Birds Epic isimli oyunun çıkış tarihiyse Avustralya ve Kanada için 13 ya da 14 Mart olarak dillendirildi. Beyan edilen çıkış tarihinde, bir diğer Angry Birds yapımı olan Stella'nın da piyasada olması bekleniyor.
chiponline
Etiketler : Angry Birds , Oyun , Oyunlar
434946
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama