Android’in Swiftkey uygulaması artık ücretsiz

Android'in en popüler uygulamalarından Swiftkey artık ücretsiz. Peki Swiftkey'e gelen özellikler neler? Önceden para ödeyip alanlar şimdi ne yapacak? iOS için de gelecek mi? İşte tüm cevaplar...
12 Haziran 2014 21:48
Androidin Swiftkey uygulaması artık ücretsiz

Swiftkey android’in en popüler ve hızlı yazmak için birerbir olan klavye uygulamlarından, ve artık ücretsiz.

 

Bu uygulama Google Play tarafından 2012 tanıtıldı. En çok satan uygulamalar başında geliyordu ve 3.99$’a satılıyordu.

 

Swiftkey şuan indirmek için tamamen ücretsiz ancak temalar için ödeme yapmanız gerekiyor. Şirketin pazarlama şefi Joe Braidwood’a göre temalar en çok istenen özelliklerden biri;

 

Şu an daha çok isteklerle ve büyük içerikler inşa etmek için meşgul olacağız. Bu uzun süredir dile getirilen isteklerden biriydi. Kullanıcılar bize bizim çekirdek teknolojimizi sevdiklerini ancak klavye ile ilgili değişiklikler yapmak istediklerini söylüyorlardı. Biz de bunu sağlamayı amaçladık.”

 

 

Mağaza hem ücretli hem de ücretsiz seçenekleri içermekte ve 30 yeni tema eklendi. Kullanıcılar ayrıca tema paketleri satın alabiliyor. Önceden bu uygulama için ödeme yapmış kişiler ise “Primier Paket”i otomatik olarak elde edecek.

 

Swiftkey’in son sürümü Android 4.1 ve üzeri çalışan cihazlar için yeni emoji destek ve tahmini dahil olmak üzere diğer donanımları bulunduruyor. İsteğe bağlı satır sayısı da mevcut.

 

Yeni Swiftkey'in tanıtım videosu için tıklayın

 

Perde arkasında, Swiftkey siz daha yazmadan önce tahmin edebilen bir tahmin motoru geliştirdi. Şirket ayrıca parmağını kaydırarak yazan kullanıcılar içinde kişisel akış rotası çıkarttı.

 

Swiftkey de yakın gelecek için gözünü iOS platformuna dikti. Şirket bu yılın başlarında ilk iOS uygulaması için Swiftkey Not’u başlattı ve iOS 8’de bu karşımıza çıkacak. Çünkü geçtiğimiz günlerde tanıtılan iOS 8 için Apple artık 3. Tarafa klavye kullanımına izin vereceğini açıkladı. Yeni iPhone'larda bunu göreceğimizi söyleyebiliriz.

 

Çeviri: incehesap.com

Etiketler : Android , Apple , google , Google Play , iOS , iOS 8 , iphone , Swiftey
825394
Bu haberler ilginizi çekebilir