Android Uygulamalarını İndirmeden Deneyin

Google, Android'in uygulama mağazası Google Play Store üzerinden reklam bazlı uygulama deneme özelliğini devreye sokmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde...
04 Aralık 2015 19:25
Android Uygulamalarını İndirmeden Deneyin
Google, mobil platformu olan Android için yenilikler yaparak elini güçlendirmeye devam ediyor. Tasarım değişiklikleri ile gündeme gelen Google Play, şimdi de devrim niteliğinde bir yenilik ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi bazı Android uygulama ve oyunlarında reklamlar yer alıyor. Bu reklamlar genellikle farklı uygulama ve oyunların tanıtımlarına yönelik oluyor. Bu tür reklamlara tıkladığınız zaman otomatik olarak Google Play Store'a yönlendiriliyorsunuz.
 
 
Uygulamaları indirmeden deneyin
 
Google, bu özelliği bir adım ileriye taşımaya hazırlanıyor. Yakında uygulama içerisindeki reklamlara tıkladığınız zaman Yükle veya Dene seçeneği çıkacak. Reklamdaki uygulamayı indirmeden 60 saniye boyunca deneyebileceksiniz.
 
Eğer uygulamayı beğenirseniz deneme süresi bittiğinde indirebileceksiniz. Yakın zamanda sunulması beklenen bu özelliğin Android kullanıcılarını heyecanlandıracağını düşünüyoruz. Uygulamayı indirmeden denemek. Gerçekten çok güzel bir özellik. Umarız diğer platformlar için de bu tarz bir sistem geliştirilir.

shiftdelete
500922
Bu haberler ilginizi çekebilir