Android Tat Testi!

Android kullanıcılarına özel tat testi başladı. Google'ın Android kullanıcılarına sunduğu bu özellik ne işe yarıyor? Cevabı ve detayları haberimizde...
12 Mart 2017 19:19
Android Tat Testi!
Google, Android hayranları için resmi sayfası üzerinden ilginç bir test başlattı. Google'un başlattığı bu ilginç test ile hayalinizdeki ana ekranı oluşturabileceksiniz.
 
Tat Testi ile hayallerinizin ana ekranını oluşturun!
 
Bu testten sizlere kısaca bahsedecek olursak, görsel bir teste tabi tutuluyorsunuz. Size gösterilen yiyecek resimlerinin; renkleri sıcak mı, soğuk mu? Geometrik mi veya organik dokular mı? Desenler mi yoksa rastgele mi? veya o yiyeceğin sizin hayal dünyanızda neyi çağrıştığı gibi seçeneklerini seçtikten sonra kendi karakterinize göre temanız da önemli değişikler meydana geliyor.
 
 
Test sonucunda seçtiğiniz seçeneklere göre size, yeni Andorid başlatıcıları, duvar kağıtları, simge paketleri, ve yeni klavye seçeneklerine kadar birçok kişileştirilebilen seçeneği kendi hayal dünyanıza göre şekillendirebilirsiniz. Bu seçeneklerin indirme bağlantıları da test sonunda sizlere verileceğini de belirtelim.
 
Google, her zamanki gibi Android kullanıcılarına kendi telefonlarını, kişişel zevkine göre dizayn edebilmesine olanak sağlamaya devam ediyor.
 
Android kullanıcılarının en çok tatmin olduğu bu özellik sayesinde, çoğu kullanıcı özgür bir şekilde telefonunu kendi zevkine göre kişileştirebilmesi, kullanıcıların gözünde Android'i diğer rakiplerine göre bir tık öne çıkartıyor diyebiliriz.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , google , Tat Testi
237282
Bu haberler ilginizi çekebilir