Android Pay, Avrupa'ya Yayılıyor!

Google'ın Android kullanıcılarına ödemelerinde kolaylık tanıdığı Android Pay, Avrupa ülkelerinde yaygınlaşıyor. Bir Avrupa ülkesinde daha kullanılabilir hale geldi.
27 Temmuz 2017 10:48
Android Pay, Avrupaya Yayılıyor!
Google'ın geride bıraktığımız Mayıs ayı içerisinde yaptığı açıklamalar gerçeğe dönüştü ve Android Pay adlı ödeme sistemi artık İspanya topraklarında da kullanılabilir hale geldi.
 
Bir milyondan fazla iş yeri desteği!
 
Android Pay'in İspanya'da, şimdilik yalnızca Visa ya da MasterCard ile kullanılabileceği belirtildi. Hatta bir adım daha ileri giderek, yalnızca BBVA adlı banka tarafından verilen kredi ya da bankamatik kartlarından birine sahip olduğunuz takdirde bu ödeme sisteminden faydalanabileceğiniz açıklandı.
 
 
 
Her ne kadar yalnızca bir bankanın müşterilerinin destekleniyor olması etkileyicilikten uzak olsa da, İspanya'da bir milyondan fazla iş yerinin ve mağazanın Android Pay'i bir ödeme sistemi olarak kabul edeceği açıklandı.
 
Son olarak Android Pay'in yalnızca fiziksel mağazalarda değil, İspanya merkezli akıllı telefon uygulamalarının bazılarında da bir ödeme seçeneği olarak müşterilere sunulacağını belirtelim.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , Android Pay , google
583444
Bu haberler ilginizi çekebilir