Android Oyunlarını Bilgisyarınız'da Oynayın!

Bilgisayarınızda Android uygulama ve oyunlarını kullanmak ister misiniz? BlueStacks'in yeni sürümü yayınlandı. BlueStacks 2 ile Windows'ta Android deneyimi yaşayabilirsiniz. İşte tüm detayları ve indirme linki...
04 Aralık 2015 19:41
Android Oyunlarını Bilgisyarınızda Oynayın!
Android uygulama ve oyunlarını Windows işletim sisteminde çalıştırmayı sağlayan BlueStacks emülatörü, yeni gelen güncelleme ile daha da gelişmiş özelliklere sahip oldu. Tüm Android oyun ve uygulamalarını sorunsuz bir şekilde Windows’ta çalıştırabilen BlueStacks, 2. Sürümü ile birlikte daha sade bir arayüze sahip oldu.
 
BlueStacks 2 ile ayrıca; aynı anda sekmelerde birden fazla uygulama veya oyun çalıştırma, Windows ile Android arasında fotoğraf transferi ve ekran görüntüsü alma özelliği kullanıcılara sunulan yenilikler arasında yer alıyor. Peki, BlueStacks 2 ile neler yapılabiliyor?
 
BlueStacks 2 ile Clash of Clans, Hay Day, Temple Run, Real Racing 3, Modern Combat 5, Asphalt 8, Game of War ve Crossy Road gibi popüler oyunları Windows’ta oynayabilir, Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram ve Retrica gibi tüm Android uygulamalarını yine Windows’ta kullanabilirsiniz.
 
 
 
shiftdelete
116750
Bu haberler ilginizi çekebilir