Android O Beta 4 yayınlandı!

Android O’nun yayınlanmasında sona gelindi. Sondan bir önceki sürüm olan Beta 4 güncellemesi yayınlandı. İşte detaylar...
25 Temmuz 2017 15:00
Android O Beta 4 yayınlandı!
Android Oreo olarak adlandırılan Google’nın mobil işletim sistemi Android 8 ‘in testleri uzun süredir devam ediyor. Geliştiriciler ve Android Beta programına kayıtlı kullanıcılar tarafından test edilen Android O’nun final öncesi son adımı olan dördüncü betası yayınlandı.
 
Android O geliştiriciler için final sürümü yayınlandı!
 
Android O’nun dördüncü betası, sistemin son hata düzeltmelerini ve optimizasyonlarını içeren nihai sürüm adayı olarak lanse ediliyor. Bu, uygulama geliştiricilerin Android 8’i test edecekleri son sürüm olduğu anlamına geliyor.
 
 
Bu sürümü kullanmak isterseniz, bunu yapmanın en kolay yolu uyumlu cihazınızı Android Beta Programına kaydetmek. Zaten bir kayıtlı cihaza sahipseniz, önümüzdeki birkaç gün içinde bu sürüm cihazlarınıza güncelleme olarak gelecektir. Güncelleme dosyalarını cihaza atarak flaşlamak da mümkün.
 
Android O'yı test edebilecek cihazlar Pixel, Pixel XL, Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C ve Nexus Player. Google’ın son mobil işletim sistemi Android 8, önümüzdeki ay yukarıda bahsettiğimiz cihazlardan başlayarak cihaz üretici şirketlerin takvimlerine göre yavaş yavaş birçok Android kullanıcısına ulaşacak.
 
shiftdelete
801594
Bu haberler ilginizi çekebilir