Android N Hakkında İlk Tasarım Videosu Çıktı

Google Maps'in yayınladığı bir videoda yer alan Android N sürümünün ilk tasarımları ortaya çıktı. İşte tüm ayrıntılar...
01 Mart 2016 17:08
Android N Hakkında İlk Tasarım Videosu Çıktı
Android hayranları bir yandan merakla Android 6.0 Marshmallow güncellemesini beklerken Google, Android N güncellemesinin ilk görsellerini yayınlamaya başladı.
 
Android N sürümünde uygulama menüsünün yer almayacak olması gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor. Tek tıkla bütün uygulamalara erişiminizi sağlayan butona elveda demek zorunda kalabiliriz.
 
Google Haritalar uygulamasının Oscar ödüllerini kutladığı videoda Android N sürümünün ilk tasarımları yer alıyor. Videoda kullanılan Nexus 6P uygulama menüsünün olmaması ile dikkat çekiyor.
 
 
 
 
Uygulama menüsünün kaldırılması iOS ile Android arasındaki büyük bir farklılığı ortadan kaldırmış olacak. Bildiğimiz üzere iOS cihazlarında da uygulama menüsü bulunmuyor.
 
18-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Google I/O Geliştiriciler Konferansı sırasında Android N güncellemesinin tanıtılması ve hakkında daha fazla bilginin paylaşılması bekleniyor.
shiftdelete
397193
Bu haberler ilginizi çekebilir