• Anasayfa
  • Oyun
  • Android Kullanıcıları İçin Ücretsiz Olan 6 Oyun ve Uygulama!

Android Kullanıcıları İçin Ücretsiz Olan 6 Oyun ve Uygulama!

Android kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. 6 uygulama ve oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. İşte uygulama ve oyunlar...
27 Ekim 2017 13:51
Android Kullanıcıları İçin Ücretsiz Olan 6 Oyun ve Uygulama!
Hafta sonuna hazır mısınız? Bütün hafta boyunca ya okula ya da işe gittiniz ve bayağı yoruldunuz. O zaman bunun üzerine bir ödül niyetine bazı ücretsiz oyunlar ve uygulamalar önerelim. Uygulamaları indirirken elinizi çabuk tutmanızı öneriyorum, çünkü ücretsiz kampanyası sınırlı bir süre için geçerli oluyor.
 
Bugün yayınlayacağım uygulamalar arasında bir tanesi var ki, çok yüksek bir fiyattan indirime girmiş. Telefonunuzun sesinin kısık olduğunu düşünüyor veya kendi müzik zevkinize uygun bir ses düzeni kullanmak istiyorsanız bu uygulamayı kaçırmayın derim. Bugün listemizde yer alan tüm oyun ve uygulamayı indirirseniz toplamda 47,14 TL’lik ürünü envanterinize eklemiş olacaksınız.
 
 
 
Normal Fiyat: 17,99 TL - Şimdiki Fiyat: Ücretsiz
 
Yukarıda bahsettiğim uygulama buydu. Telefonunuzda müzik dinlemeyi seviyorsanız bu uygulama yardımı ile ince dokunuşlar yapabilir, sesi çok az gelen kulaklığınızın sesini yükseltebilirsiniz. Son derece detaylı bir ekranla gelmesinin yanında özel profilleri seçerek dinlediğiniz müzik türüne uygun modu kullanabilirsiniz.
 
 
 
Normal Fiyatı: 4,99 TL - Şimdiki Fiyat: Ücretsiz
 
Android üzerinde oynayabileceğiniz oyun, FPS mekaniklerine sahip sinematik türü olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek oyuncuların yer aldığı oyun 2050 yılında, küresel etkilerin geri dönülmez bir yola girdiği zamanda geçiyor.
 
 
 
 
Normal Fiyatı: 2,09 TL - Şimdiki Fiyat: Ücretsiz
 
Minecraft tarzını seven kullanıcılarımız, kısa süreliğine ücretsiz olan bu oyunu kesinlikle kaçırmasın. İçerisinde reklam olmayan oyunda Minecraft ile FPS kültürünün harmanlanmış bir versiyonunu göreceksiniz.
 
 
 
 
Normal Fiyatı: 6,69 TL - Şimdiki Fiyat: Ücretsiz
 
Son derece basit gerçek zamanlı bir RTS oyunu. Oyunun çok basit bir hedefi var: Yıldız sistemlerinde ilerleyerek düşman sistemleri yakalamak. Son derece eğlenceli ve beyin yakıcı bu oyuna şans vermelisiniz.
 
 
 
 
Normal Fiyatı: 7,49 TL - Şimdiki Fiyat: Ücretsiz
 
Fotoğraflarınızı deforme ederek güzel bir görüntü yakalamak ister miydiniz? Çılgın fotoğraflar oluşturmak istediğinizde bu uygulama çok işinize yarayacak.
 
 
 
 
Normal Fiyatı: 5,89 TL - Şimdiki Fiyat: Ücretsiz
 
Cadılar bayramına girdiğimiz bu günlerde grafik kalitesi nispeten kaliteli bir mobil korku oyunu arıyorsanız, bu oyun sizin için güzel bir tercih olabilir.
 
webtekno
571615
Bu haberler ilginizi çekebilir