Android ile iOS Arasında Fotoğraf Paylaşımı

Android ile iOS arasında en gvenli fotoğraf paylaşımı nasıl yapılır? Fotoğrafların kalitesinde düşüş olmadan nasıl paylaşabiliriz? Hangi uygulamayı kullanmalıyız? Tüm cevaplar haberimizde...
06 Şubat 2015 16:57
Android ile iOS Arasında Fotoğraf Paylaşımı
iOS ile Android cihazlar arasındaki fotoğraf paylaşımını nasıl yapıyoruz?
 
Günümüzde en yaygın yöntem WhatsApp gibi programlarla fotoğrafları göndermek. Bu fotoğrafların kalitesinin düştüğü biliniyor. Eğer kalitenin düşmeden göndermek istiyorsanız mail de atabilirsiniz.  Fakat daha pratik bir yöntem daha var.
 
 
FotoSwipe ile tanışın
 
iOS için buradan, Android için de buradan indirebileceğiniz FotoSwipe uygulaması, kullandığı patentli teknoloji sayesinde oldukça kolay bir şekilde iOS ve Android cihazlar arasında fotoğraf paylaşımını yapabiliyor. Tabi sadece iOS ile Android arasında değil. Android Android, iOS iOS arasında da paylaşım yapabiliyorsunuz.
 
GPS üzerinden çalışan uygulama, yakınınızdaki telefonu algılıyor. Telefonların internete bağlı olması gerekli. Ayrıca iki uygulama aynı anda çalıştığında, dokunmatik ekran üzerindeki parmak kordinatları da algılanıyor ve swipe yani sürükleme işlemi tamamlanabiliyor.
 
Böylece bir telefondan diğer telefona fotoğrafı sürükleyerek yollayabiliyorsunuz. Aynı anda 10 fotoğraf atabileceğiniz uygulama, işlemler sırasında güvenliği artırmak için şifre de koyabiliyorsunuz. Böylece kazaları da önlemiş oluyorsunuz. 
 
147817
Bu haberler ilginizi çekebilir