Android İçin Periscope

Twitter’ın bir anda yüksek popülarite kazanan canlı yayın uygulaması Periscope Android kullanıcıları için de geliyor. İşte detaylar...
02 Nisan 2015 19:46
Android İçin Periscope
Twitter‘ın iOS kullanıcılarına sunduğu Periscope uygulaması kısa sürede büyük ün kazandı. Piyasaya çıktığı günden yüz binlerce kullanıcı tarafından beğeniyle kullanılan uygulama, bugün bir güncelleme aldı. Yeni güncelleme ile Periscope uygulaması takip ettiğiniz kişilerin canlı yayınlarını listenizin en üst kısmında gösterecek. Böylece binlerce Periscope kullanıcısının yayın okyanusu arasında takip ettiğiniz kullanıcıların yayınlarını kaçırmayacaksınız.
 
Buna ek olarak takipçi bildirimleri artık başlangıçta kapalı olacak, uygulama içerisindeki ayarlarla isteğe bağlı olarak açabileceksiniz. Anlaşılan o ki birçok kullanıcı kendilerine sık sık gelen bildirim mesajlarından çabucak sıkılmış.
 
Güncellemenin getirdiği son yenilik, canlı yayın öncesinde lokasyonunuzu paylaşıp paylaşmayacağınızı seçme imkanı. Eğer yer paylaşımı yapmak isterseniz bu özelliği kullanıp yayını nereden yapmakta olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.
 
Periscope uygulamasını sabırsızlıkla bekleyen bir Android kullanıcısıysanız üzülmeyin, bu uygulama verilen bilgilere göre Google Play Store’a, yani Android platformuna da gelecek.
technolabs
180560
Bu haberler ilginizi çekebilir