Android 7.1.2 Bazı Hatalarla Geldi!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Android 7.1.2 sürümü bir kaç sorun ile ile birlikte geldi. Peki kullanıcıların başını ağrıtan bu sorunlar neler?
15 Nisan 2017 10:25
Android 7.1.2 Bazı Hatalarla Geldi!
Google'ın bu ay başında Pixel ve Nexus serisinde yer alan bazı cihazlar için Android 7.1.2 Nougat sürümünü yayınladığını sizlere duyurmuştuk.
 
İmaj dosyalarını sizlerle paylaştığımız Android 7.1.2 sürümünün OTA aracılığıyla cihazlara ulaşması ile birlikte ilk geri dönüşler gelmeye başladı.
 
Ancak, beklenilenin aksine kullanıcılar Android 7.1.2 güncellemesi sonrasında can sıkıcı sorunlar yaşadıklarını rapor etmeye başladılar.
 
Android 7.1.2 sürümünde parmak izi okuyucu sorunu!
 
Android 7.1.2 güncellemesini yükleyen Nexus 5X, Nexus 6P, Pixel ve Pixel XL sahipleri, Google'ın resmi Forum sayfalarında cihazlarının parmak izi okuyucusunun çalışmadığına dair konular açmaya başladı.
 
 
Bunun yanı sıra LTE bağlantısı sırasında yaşanan kopmalar ve Kamera uygulamasının sürekli çökmesi, Android 7.1.2 sürümü ile birlikte Pixel ve Nexus kullanıcılarının karşılaştığı sorunlar arasında yer alıyor.
 
Google'dan konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmezken, kullanıcılar sorunun yayınlanacak olan yeni bir güncelleme ile en kısa sürede çözüme kavuşmasını talep ediyor.
 
shiftdelete
466223
Bu haberler ilginizi çekebilir