Amazon'dan 6 kameralı 3D telefon geliyor!

E-ticaret devi Amazon'un merakla beklenen akıllı telefonu nihayet gün yüzüne çıktı. Amazon'un 6 kameralı 3D telefonunun fotoğrafı ve özellikleri sızdı ...
16 Nisan 2014 17:23
Amazondan 6 kameralı 3D telefon geliyor!
Geçtiğimiz yıl dünyanın önde gelen e-ticaret şirketi Amazon'un akıllı telefon üreteceği haberleri bir hayli ses getirmişti. Hatta bu akıllı telefonun HTC işbirliği ile piyasaya sürüleceğinden bahsedilmişti. Ancak bu akıllı telefonu geçtiğimiz yıl bir türlü görememiştik. Ancak bu cihazın bu sene kesin olarak çıkacağı ortaya çıkmıştı.
Hatta bu cihazın prototiplerinin bu hafta içerisinde geliştiricilere gösterileceğinden söz edilmişti. BGR isimli site ise cihazın bu geliştiricilerine gösterilecek olan prototiplerine ulaşmayı başardı. Sızdırılan bu görüntülerle birlikte Amazon'un ilk akıllı telefonu ilk kez gözüktü.
 
 
 
BGR, bu cihazın bir prototip olduğunun altını çizmiş olsa da gerçeğinin de bundan pek farklı olmayacağı bir gerçek. Bunun yanında site cihazın birkaç özelliğinden de bahsetmeden geçmedi. Belirtilene göre Amazon'un bu cihazında 4.7-inç büyüklüğünde ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde ekran, 13MP arka kamera, 2GB RAM ve Snapdragon işlemci(modeli bilinmiyor) gibi özellikler bulunuyor.
 
 
 
 
Öte yandan cihazın en dikkat çekici yanı ise toplamda 6 kameraya sahip olacak olması ve gözlük gerektirmeden 3D görüntü oluşturabilecek olması. Son olarak bu cihazın Haziran ayında tanıtılacağından bahsedilmişti. İlerleyen günlerde bu cihazla alakalı yeni bilgiler gelecektir. Bu bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
teknokulis
970894
Bu haberler ilginizi çekebilir