Amazon’dan 50 Dolarlık Tablet

Amazon, Kindle serisi cihazlarına yenisi ekliyor. Serinin diğer tabletleri gibi ucuz olacak tabletin fiyatının 50 dolar olacağı söyleniyor. Detaylar haberimizde...
08 Eylül 2015 18:18
Amazondan 50 Dolarlık Tablet
6 inçlik ekrana ve mono hoparlöre sahip olacağı söylenen bu yeni tablet, daha önceki Kindle Fire ile benzer ya da biraz daha düşük özelliklere sahip olacak gibi duruyor ki; bu Kindle Fire modelin fiyatı 99 Dolar idi.
 
Daha önceki Kindle Fire HD 6 modeli gücünü 4 çekirdekli 1.5 GHz hızında bir işlemciden alıyor ve 1280 x 800 piksel çözünürlük sunuyor.
 
Bu modelin özellikleri dikkate alındığında üretim maliyetinin şu an daha düşük olacağını düşünürsek bu özelliklerde 6 inçlik bir Amazon tebletin 50 Dolar civarında bir fiyata sahip olabileceğini ön görebiliriz.
 
 
Yılbaşından önce piyasaya çıkması beklenen bu yeni 6 inçlik Kindle tablet dışında e-ticaret devinin 8 inç ve 10 inçlik tabletler üzerinde de çalıştığını belirtelim ki onların fiyatı da Amazon’un kendi ürünlerinde uyguladığı fiyat politikası çerçevesinde çok yüksek olmayacaktır.
webtekno
Etiketler : Amazon , tablet , ucuz tablet
847833
Bu haberler ilginizi çekebilir