Amazon Beklenmeyecek Hata!

Alışveriş dünyasının devi Amazon, inanması zor bir hataya imza attı. İşte o hata ve Amazon şirketinin açıklaması...
04 Mart 2017 22:17
Amazon Beklenmeyecek Hata!
Dünya devi Amazon, Nintendo Switch ön siparişlerinde büyük bir skandala imzasını attı. Çünkü ön sipariş verenler, çıkış tarihi geldiğinde ürünün stokta yer almadığını görerek şoke oldular.
 
Reddit üzerinde Nintendo Switch yüzünden başlayan isyanın büyümesi üzerine de bazı kullanıcıların sorunsuz şekilde ürünlerini teslim aldıkları ortaya çıktı. Bunu öğrenen mağdurlar da hızla harekete geçti ve seslerini Amazon'a duyurmayı başardı.
 
 
Amazon bu konuda ne diyor?
 
Yaşanan bu ilginç olayın ardından Amazon kanadından da bir açıklama gecikmedi. İsterseniz açıklamayı harfi harfine sizlere iletelim ve sonra haberimize devam edelim.
 
"Yüzde yüz dürüst olmak istiyorum çünkü sizlere yanlış bilgi iletmemeliyiz. Şu ana kadar birçok kişiden bu konuyla ilgili şikayet almaya başladık. Fakat problemin kaynağının biz olmadığımızı söylememiz gerekiyor. Nintendo Switch için verdiğiniz ön siparişler elinize ulaşmadı çünkü bizim de elimize henüz tüm siparişlerimiz ulaşmış değil. Yapabileceğimiz tek şey beklemek ve Nintendo'dan gelen bilgiler, ürünlerin şu anda bizim tesislerimize doğru yola çıkmış olduğu yönünde. Bu yaşanan sıkıntılı durumu telafi etmek istiyoruz. Bunun için de size yapabileceğimiz şey, 50 Dolar'lık bir hediye kartını hesaplarınıza yüklemek olacak."
 
 
Açıklama yukarıda okuduğunuz gibi. Yani Amazon topu Nintendo'ya atmış durumda. Siparişlerin kendi ellerine ulaşmaması yüzünden kullanıcılarının mağdur duruma düştüğünü iddia ediyorlar. Kimin suçlanması gerektiğine ise kullanıcıların karar vermesi gerekiyor.
 
 
 
 
shiftdelete
941925
Bu haberler ilginizi çekebilir