Always on Display Özelliği Galaxy S8 ve S8 Plus'ta!

Samsung Always On Display özelliğini yayınladı. Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plus sahipleri bu güncellemeye ulaşabilecekler.
02 Haziran 2017 18:29
Always on Display Özelliği Galaxy S8 ve S8 Plusta!
Samsung, Always on Display(Her zaman Açık) uygulamasını Google Play Store’a taşıdı. Normalde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ta olan Always on Display, ekranınız kapalıyken bile saat, tarih gibi bilgileri ekranda görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Uygulamaya her güncelleme göndermek istediğinde tüm sistemi güncellemek zorunda kalacağını fark eden Samsung, uygulamayı sistemden uzaklaştırarak normal bir uygulama gibi Google Play’e atmayı tercih etti.
 
 
Bu sayede Samsung, istediği güncellemeyi kolaylıkla Google Play’e atacak ve kullanıcılar, yeni bir sistem güncellemesi yapmadan yalnızca Always on Display’i güncelleyecekler. Bu uygulamayı görünce telefonumuz indirir mi diye bir umut bakmayı deneyebilirsiniz, ancak biz söyleyelim, Galaxy S8 veya Galaxy S8 Plus dışındaki telefonlar, uygulamayı indiremiyor. O uygulamanın orada durması ve bizim o programı indiremiyor olmamız kafamıza takılmış durumda. Sonuçta sırf o uygulamayı indirmek için bile tarifeyle 6000 TL para verip bir Galaxy S8 satın alabiliriz.
 
webtekno
324862
Bu haberler ilginizi çekebilir