Altın Rengi HTC One M9 Sızdı

HTC One M9'un altın renkli modeli internet ortamına sızdırıldı. Ayrıntılar haberimizde...
06 Şubat 2015 10:13
Altın Rengi HTC One M9 Sızdı
Mobile World Congress, akıllı telefon  meraklıları için özel bir anlam ifade ediyor. Ne de olsa, seçkin markaların amiral gemisi modellerinin büyük bir bölümü bu organizasyon bünyesinde resmi olarak duyuruluyor. Etkinliğin bu yılki ayağı, Barcelona’da 1 Mart’tan itibaren başlayacak.
 
MWC 2015 bünyesinde görmeyi umut ettiğimiz cihazların ilki, Galaxy serisine yeni bir soluk getireceği belirtilen Samsung Galaxy S6. İkincisi de, HTC’nin hakkında ser verip sır vermediği amiral gemisi HTC One M9. Tasarım yönünden One M8’den çok farklı olmasını beklemediğimiz cihaz, çok yüksek bir ihtimalle Snapdragon 810 işlemci, 4 GB RAM ve microSD kart ile artırılabilen 16 GB / 32 GB hafızaa seçeneklerine sahip olacak.
 
 
HTC One M9 hakkında daha önceleri söylenenler, aygıtın arka yüzünde iki adet 20 megapiksel çözünürlüklü kamera lensi göreceğimizi vaat ediyordu. Fakat, akıllı telefonun sızdırılan en yeni görüntüleri, bu iddiaları yalanlıyor.
 
Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip olmasına garanti gözüyle baktığımız cihazın bu tasarımda olup olmayacağını 1 Mart günü hep birlikte öğreneceğiz.
technolabs
Etiketler : cep telefonu , htc , HTC One M9
630142
Bu haberler ilginizi çekebilir