Altın LG G3 ilk kez görüntülendi

Çok yakında LG tarafından resmi olarak tanıtılması beklenen LG G3'ün altın rengi versiyonundan ilk görüntü internete sızdırıldı.
15 Mayıs 2014 18:08
Altın LG G3 ilk kez görüntülendi
Güney Koreli telefon üreticisi LG Electronics‘in yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G3‘ü, 27 Mayıs’ta düzenleyeceği etkinlikte resmi olarak tanıtması bekleniyor. LG G3‘ün aralarında İstanbul’un da yer aldığı 6 farklı şehirde düzenlenecek bu etkinlikte görücüye çıkması beklenirken, telefondan yeni görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor.
 
Donanım Günlüğü'nün haberine göre bugüne kadar LG G3 hakkında ortaya çıkan detaylar ve internete sızan görüntüler sayesinde telefon hakkında merak edilen birçok detay ortaya çıkmış oldu. Ancak hala merak edilen konuların başında telefonun hangi renklerde piyasaya sürüleceği geliyordu. Bugüne kadar yayınlanan görüntülerde birçok farklı renk seçeneği görülmüş olsa da, GSMArena tarafından yayınlanan bu yeni görüntüde ilk kez altın rengi versiyonu görülmüş oldu. Altın rengi LG G3 hakkında söylentiler bir süre önce ortaya çıkmıştı ama yayınlanan bu yeni görüntü sayesinde kesinlik kazanmış oldu.
hurriyet
Etiketler : cep telefonu , LG , LG G3
426235
Bu haberler ilginizi çekebilir