Akıllı saatinizden tweet okuyun !

Samsung Galaxy Note 3 ile kullanmak üzere Galaxy Gear akıllı saat almış olanlar sürekli olarak yeniliklere kavuşuyor...
25 Aralık 2013 18:41
Akıllı saatinizden tweet okuyun !

İlk incelemelerden sonra vasat bulunan ve fark katan özellik içermediği söylenen akıllı saat kendine çeki düzen vermeye devam ediyor. Samsung’un amacı yeni bir ürün grubunda hızlı biçimde istenen seviyeye gelmek. Son güncellemeden sonra Gmail ve Twitter uyarıları alınabiliyor.

Güncellemeyi gerçekleştirdikten sonra Facebook mesajlarını, Twitter güncellemelerini, Google Hangout mesajlarını ve belirli uzunluğa kadar Gmail e-postalarını okuyabilirsiniz. Mesajın tümünü okumak içinse bağlantı kuran telefonu açmak gerekiyor. Bir diğer yenilikse Smart Relay denen akıllı bağlantı sistemiyle ilgili. Artık telefonla akıllı saat arasındaki geçişler daha kolay hale geliyor.
 
Saati aktifleştiren dokunmatik kısayollar da güncellendi. Denemelere göre saatin anlamlı olması için başka güncellemeler şart. Örneğin Gmail kutusuna aynı anda üç e-posta gelirse tümünü birleştirip tek bir güncelleme gibi ekrana getiriyor. Bu türden bug’lar bir kenara bırakılırsa Galaxy Gear sahiplerinin ilk günlere göre daha mutlu olması şaşırtıcı değil. Ne de olsa akıllı saat alanların büyük kısmı bunu sosyal ağlardan gelen güncellemeleri rahatça görebilmek için tercih etmiş durumda.
radikal
348403
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama