AirPods'tan Yeni Renk!

İlk çıktığı günden itibaren adından söz ettiren Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods, şimdi farklı renk seçeneği sunuyor.
29 Ocak 2017 14:22
AirPodstan Yeni Renk!
Apple’ın pahalı ancak bir o kadar şık ve kullanışı kablosuz kulaklığı AirPods, çıktığı ilk günden bu yana piyasasının tartışmasız lideri konumuna geldi.
 
Özellikle Apple’ın güçlü ses yongasıyla desteklenen AirPods, emsallerine nazaran çok farklı bir ses deneyimi vaat ediyor.
 
 
AirPods için yeni renk seçeneği!
 
Birçok kullanıcı Apple’ın iPhone 7 ile Siyan renk seçeneğini getirmesine çok sevinse de, aynı şekilde bu seçeneğin AirPods’ta olmamasına o kadar üzüldü.
 
Ancak şimdi bağımsız bir şirket Siyah renkte AirPods isteyen kullanıcıların bu hayalini gerçeğe dönüştürüyor.
 
 
BlackPods adındaki bu şirket (ki nihai ürünün adı da aynı) sadece 99 dolar karşılığında AirPods kulaklığınızı, 3 katmanlı mat siyah sıvı kauçuk ile kaplıyor.
 
 
İsteyen kullanıcılar ise 159 dolara satılan AirPods’u direkt bu şirket üzerinden 249 dolar karşılığında satın alıp, 9 dolar tasarruf edilebiliyorlar.
 
Son olarak bu kulaklıkları almak istediğinizde, uzun bir bekleme listesine girmenizin gerektiğini ve Apple’ın sağladığı garantiden de vazgeçmiş sayılacağınızı belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
778665
Bu haberler ilginizi çekebilir