AirPods'a Yoğun İlgi!

Satışa çıktığı günden itibaren AirPods yoğun ilgi gördü. Apple ise yoğun talepleri karşılayabilmek için yoğun mesai harcıyor.
01 Ocak 2017 23:15
AirPodsa Yoğun İlgi!
Cult of Mac'in haberine göre Şirketin üretim ortağı Inventec, tüketicilerin güçlü talebini karşılamak için AirPods üretim kapasitesini arttırmayı planlıyor. Tatil dönemindeki satışların Tayvanlı firmaya gelir artışı sağlaması bekleniyor. Şirkete ait fabrikalar bugünlerde Apple'ın siparişlerini yetiştirmek için fazla mesai yapıyor.
 
AirPods'a ilgi büyük
 
Yüksek fiyat etiketi ve uzun nakliye sürecine rağmen AirPods, büyük bir talep gördü. Tüketicilerin ve eleştirmenlerin olumlu değerlendirmeleri, şu anda dünya genelindeki Apple mağazalarında satılan kulaklıklara inanılmaz derecede güçlü bir talep getirdi.
 
 
Üretici Inventec, Çinli Economic Daily News tarafından yayınlanan bir rapora göre, talepleri yetiştirmek Shanghai tesislerindeki üretim kapasitesini arttırdı. Bundan hareketle Apple Ceo'su Tim Cook CNBC'ye verdiği kısa röportajda siparişleri yetiştirmeye çalıştıklarını söylemişti.
 
AirPods, kablosuz performansı ve verimliliği artıran yeni W1 kablosuz çipi ile ön plana çıkıyor. Kurulumu çok kolay olan kulaklık yalnızca tek bir dokunuşla iOS cihazlarıyla eşleşme yapıyor ve 5 saatlik aktif kullanım sunuyor.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , Apple AirPods , iOS
370725
Bu haberler ilginizi çekebilir