AirPods Nasıl Güncellenir?

Geçtiğimiz günlerde Apple, kablosuz AirPod'ları için ilk firmware güncellemesini yayınladı. Güncelleme, firmware'i 3.3.1'den 3.5.1'e yükseltiyor. Ayrıntıları haberimizde...
09 Şubat 2017 16:22
AirPods Nasıl Güncellenir?

Güncelleme, ilk önce bir Reddit kullanıcısı tarafından fark edildi. İyi tarafı ise AirPod'larınızı son 24 saat içinde iPhone'unuza bağladıysanız, bir şey yapmanıza gerek kalmadan güncelleme otomatik olarak gerçekleşiyor.

 

 

Güncellemenin gerçekleşip gerçekleşmediğini öğrenmek için ise Ayarlar>Genel>Hakkında>AirPods seçeneklerini izlemek gerekiyor. Bu işlemlerin ardından AirPods’un güncel olup olmadığını görmek mümkün oluyor.

 

 

AirPods’unuzun sürümü güncel değilse, iki AirPod'u da şarj kutusuna yerleştirin ve iPhone'unuza bağlayın. Güncelleme otomatik olarak arka planda yüklenecektir. Biraz bekleyin, ardından Ayarlar> Genel>Hakkında>AirPods seçeneklerini izleyerek sürümün güncel olup olmadığını tekrar kontrol edin. Artık AirPods’unuz güncellenmiş olması gerekir.

 

Çeviri:   İncehesap

 

Cnet
779749
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama