8 GB RAM'li Telefon!

Teknoloji çok hızlı gelişmeye devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün piyasaya çıkmasın. Şimdi ise akıllı telefonlar 8 RAM ile geliyor. İşte detaylar...
13 Şubat 2017 22:52
8 GB RAMli Telefon!
Özellikle Çinli markalar arasında süregelen en yüksek donanım özelliklerine sahip akıllı telefonu çıkarma yarışı, Apollo 2 ile bambaşka bir boyut kazanıyor.
 
8 GB RAM'e sahip akıllı telefon geliyor!
 
Çin’in Shenzhen şehri merkezli “Vernee” şirketi, Apollo 2 adını verdiği dünyanın ilk 8 GB RAM’li akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.
 
 
Bu ay içerisinde düzenlenecek olan MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak cihaz ayrıca MediaTek Helio X30 yonga setini kullanan ilk akıllı telefon unvanını da elinde bulunduruyor.
 
 
6 GB RAM + 64 GB ROM ve 8GB RAM + 128 GB ROM ( Dahili Depolama ) olmak üzere 2 farklı varyasyonla gelecek cihazla ilgili henüz başka bir ayrıntı bulunmuyor.
 
Ancak ortada dolaşan dedikodular cihazın ekranının 6 inç boyutunda ve 2K çözünürlüğünde olacağı yönünde. Ayrıca işlemci gücü göz önünde bulundurulduğunda cihazın yüksek bir pil kapasitesi sunmasının da muhtemel olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
shiftdelete
976382
Bu haberler ilginizi çekebilir