8 GB RAM'li Telefon!

Teknoloji çok hızlı gelişmeye devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün piyasaya çıkmasın. Şimdi ise akıllı telefonlar 8 RAM ile geliyor. İşte detaylar...
13 Şubat 2017 22:52
8 GB RAMli Telefon!
Özellikle Çinli markalar arasında süregelen en yüksek donanım özelliklerine sahip akıllı telefonu çıkarma yarışı, Apollo 2 ile bambaşka bir boyut kazanıyor.
 
8 GB RAM'e sahip akıllı telefon geliyor!
 
Çin’in Shenzhen şehri merkezli “Vernee” şirketi, Apollo 2 adını verdiği dünyanın ilk 8 GB RAM’li akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.
 
 
Bu ay içerisinde düzenlenecek olan MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak cihaz ayrıca MediaTek Helio X30 yonga setini kullanan ilk akıllı telefon unvanını da elinde bulunduruyor.
 
 
6 GB RAM + 64 GB ROM ve 8GB RAM + 128 GB ROM ( Dahili Depolama ) olmak üzere 2 farklı varyasyonla gelecek cihazla ilgili henüz başka bir ayrıntı bulunmuyor.
 
Ancak ortada dolaşan dedikodular cihazın ekranının 6 inç boyutunda ve 2K çözünürlüğünde olacağı yönünde. Ayrıca işlemci gücü göz önünde bulundurulduğunda cihazın yüksek bir pil kapasitesi sunmasının da muhtemel olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
shiftdelete
915131
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama