6G'lık Galaxy S8 Plus Mı Geliyor?

Piyasaya çıkmasına sayılı günler kala Galaxy S8 Plus'ın 6GB'lık versiyonundan haber geldi. Önceden sadece Güney Kore pazarında satışa çıkacağını bildiğimiz 6GB'lık Galaxy S8 Plus'ın farklı ülkelerde de satışa çıkacağı haberi geldi. Peki Türkiye'ye gelecek mi?
12 Nisan 2017 14:11
6Glık Galaxy S8 Plus Mı Geliyor?
Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S8 Plus'ın 6 GB bellek ve 128 GB'lık dahili hafızaya sahip modelini Güney Kore dışında da satışa sunabilir. Gelen iddialara göre firma ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde bu özel modeli piyasaya sürmeyi hedefliyor.
 
Samsung kararı neye göre verecek?
 
Yonhap News adlı bir haber sitesinde yayımlanan habere göre Samsung, Güney Kore'de Galaxy S8 Plus'ın 6 GB'lık sürümünün gördüğü ilgiye göre cihazı Amerika Birleşik Devletleri'nde de satışa sunabilir.
 
 
Eğer bu iddialar gerçeğe dönüşürse, Samsung için de bir ilk yaşanmış olacak ve ilk kez 128 GB kapasiteli bir akıllı telefonunu Güney Kore sınırları dışarısında satışa sunmuş olacak.
 
Türkiye için ise durumun belirsiz olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çünkü Samsung'un kararı öncelikle ABD pazarını kapsıyor ve Avrupa ülkelerinin bahsi şimdilik geçmiyor. Bu yüzden de Galaxy S8 Plus'ın 6 GB belleğe sahip modelini satın almak istiyorsanız, uzun bir süre daha beklemeniz gerekebilir.
 
shiftdelete
241293
Bu haberler ilginizi çekebilir