32GB kapasiteli iPhone 6 ve iPad Air 2 Ortaya Çıktı

Apple'ın bu yıl iOS cihazlarında 32GB kapasite seçeneğini kaldırarak yüksek depolama isteyenleri doğrudan 64GB kapasiteli versiyonlara yönlendirmesi büyük tepkilere neden olmuştu. 16GB kapasite seçeneği dururken neden 32GB seçeneğinin kaldırıldığı tartışmaları devam ederken Çin'den ilginç bir bilgi geldi.
28 Ekim 2014 19:01
32GB kapasiteli iPhone 6 ve iPad Air 2 Ortaya Çıktı
Apple'ın aslında ilk etapta 32GB kapasite seçeneğine yer vermek istediği ancak sonradan vazgeçtiği belirtiliyor. Bu gel git döneminde de belirli sayıda demo olarak 32GB kapasiteli iPhone 6 serisi ve iPad Air 2 modelleri üretildi. Bu parti Çin'de belirli perakende mağazalarından temin edilebiliyor. 
 
Hatta 32GB kapasiteli bir iPhone 6 Plus modeli eBay üzerinden satışa sunulmuş durumda ve ekran görüntüleri de paylaşılmış. Modelin 31.5GB kapasitesi mevcutken kullanılabilir alan ise 22.9GB boyutunda. 
 
Bu bilginin ve satılan modellerin ne kadar gerçeğe yakın olduğu bilinmiyor. Ancak eğer doğru ise 32GB kapasiteli iPhone 6/6 Plus ve iPad Air 2 modelleri koleksiyon ürünü olarak kalabilir.  
donanımhaber
461238
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Apple, AirPodsun Reklam Flimlerini Yayınladı!Apple, AirPods'un Reklam Flimlerini Yayınladı!
  Apple, iPhone 7 ile birlikte tanıttığı kablosuz kulaklığı AirPods için yeni reklam filmleri yayınladı. İşte Apple'ın AirPods reklamları!
 • WhatsAppta Yeni Dönemi!WhatsApp'ta Yeni Dönemi!
  WhatsApp, yeni özelliği ile adından söz ettireceğe benziyor. Bu yeni özelliği ile kurumsal firmalara hizmet vermeye başlayacak. İşte haberin…
 • iPhone 8de Çelik Çerçeve Mi Olacak?iPhone 8'de Çelik Çerçeve Mi Olacak?
  Apple’ın iPhone 4’ün tasarım çizgilerini, iPhone 8 üzerinde yeniden hayat vermek adına cam panelleri bir arada tutmak için paslanmaz çelik bir çerçeve…
 • CES 2017de Intel Rüzgarı Esti!CES 2017'de Intel Rüzgarı Esti!
  CES 2017'de Intel, sanal gerçeklikten, akıllı gözlüklere ve drone'lar kadar bir çok yeni teknoloji tanıttı.
 • Nokia 8 Sızıntısı Gerçek Mi?Nokia 8 Sızıntısı Gerçek Mi?
  CES 2017'de Nokia 8 sızıntısı ortaya çıkmıştı. Söz konusu görüntüler hakkında açıklma geldi. İşte o açıklamalar.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama