10TB'lık Hard Disk Tanıtıldı!

Western Digital Corporation, 10TB kapasiteye sahip yeni hard diskini tanıttı. Peki fiyatı ne kadar olacak? İşte cevabı...
07 Nisan 2017 16:36
10TBlık Hard Disk Tanıtıldı!
IHS Markit’e göre 4K uyumlu ve yüksek çözünürlüklü ağ kameralarının gelecek birkaç yıl içerisinde beklenen büyümesi nedeniyle, bu Teknolojilere sahip sistemleri destekleyen gözetleme-sınıfı depolamalara talep de artacak.
 
Arttırılmış kapasiteye ve kanıtlanmış ileri teknolojiye sahip WD Purple 10TB HDD, konut ve küçük işletmelerin güvenlik ortamlarında 7/24 video gözetleme sistemleri ve tek diskte 64’e kadar yüksek çözünürlüklü (HD) kamera desteği için optimize edildi.
 
 
Ürün Pazarlamasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Brendan Collins konuyla ilgili açıklamasında, “Yeni 10TB sürücümüz, WD Purple ailemizin yüksek performansına, güvenilirliğine ve dayanıklılığına sahip olup mevcut ve yeni nesil gözetleme sistemleri için 4K-uyumlu çözümler sunabilmeleri amacıyla katma değer sağlayan bayilere, entegratörlere ve tüketicilere maksimum kapasite sunuyor.” dedi.
 
 
Yeni ürünlerin fiyatı da açıklandı
 
Yeni 10TB sürücü ile gözetleme-sınıfı hard disk ailesinin kapasitesi 1TB’den 10TB’ye kadar değişiyor. Tüm sürücüler 3 yıl garantiye sahip. 3.5-inç 10TB sürücü, model : (WD100PURZ) için tavsiye edilen satış fiyatı 499,99 dolar + KDV.
 
 
 
shiftdelete
431859
Bu haberler ilginizi çekebilir