1 saatten önce tükendi!

Motorola'nın yeni orta seviye telefon modeli olan Moto G'ye büyük bir ilgi var. Öyle ki satışa çıkar çıkmaz 1 saatten önce tükendi...
08 Şubat 2014 12:52
1 saatten önce tükendi!
Motorola'nın yeni orta seviye telefon modeli olan Moto G'ye Hindistan'da büyük bir ilgi var. Gelen haberler, ürünün satışa sunulduktan sonra 1 saat geçmeden tükendiği yönünde.
 
Motorola, Hindistan'da Flipkart ile yaptığı özel anlaşma sonucunda 16GB'lık Moto G'yi 224 dolara, 8GB'lık Moto G'yi de 199 dolara kullanıcılarla buluşturmayı tercih etti. Gelen ilk sonuçlar da yetkililerin yüzünü güldürmüşe benziyor. Bu arada, resmi satışların dışında resmi olmayan satışların da gerçekleştirildiği ve buradaki ürünlerin de birkaç saat içinde tükendiği ekleniyor.
 
Motorola'nın Moto X ve Moto G ile beklenen satış rakamlarını elde edemediği biliniyor. Ancak yeni pazar hamleleriyle yaralarını sarma peşinde olduğunu da biliyoruz. ve tabii ki Lenovo'nun Motorola'yı satın alması, akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirecektir.
 
Moto G'nin ülkemizde satış fiyatı ise 849 TL.
haberler.com
257843
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Kırmızı iPhone 7ye Talep Yağdı!Kırmızı iPhone 7'ye Talep Yağdı!
    Apple'ın yeni satışa sunduğu kırmızı iPhone 7'ye talep yağdı. Ön kayıt rakamları kırmızı iPhone 7'nin çok satacağının şimdiden…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama